Sukcesy szkoły

Sukcesy szkoły 2017/2018

Poniżej przedstawiamy sukcesy i osiągnięcia naszych uczniów w rywalizacji, od naukowych i sportowe w roku szkolnym 2017/2018:

Złoty medal Mistrzostw Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych 8x800m dziewcząt SP (18 miejsce w Wielkopolsce).

Mistrzostwo Gminy w Drużynowych Biegach Przełajowych.

2 miejsce - szkoła drużynowo - dwubój strzelecki - Turniej Strzelecki z okazji Narodowego Święta Niepodległości (Finał Szkolnej Ligi Strzeleckiej) - zasięg powiatowy.

1 miejsce - Kaja Szenk - karabin pneumatyczny - Turniej Strzelecki z okazji Narodowego Święta Niepodległości (Finał Szkolnej Ligi Strzeleckiej) - zasięg powiatowy.

1 miejsce - Kaja Szenk - karabin sportowy - Turniej Strzelecki z okazji Narodowego Święta Niepodległości (Finał Szkolnej Ligi Strzeleckiej) - zasięg powiatowy.

1 miejsce - Kaja Szenk - dwubój strzelecki - Turniej Strzelecki z okazji Narodowego Święta Niepodległości (Finał Szkolnej Ligi Strzeleckiej) - zasięg powiatowy.

Międzywojewódzkie Zawody w Akrobatyce Sportowej 2017:

Julia Majorek – 1 miejsce w ćwiczeniach wolnych Klasa MŁODZIK – rocznik 2007.
Nadia Dratwińska – 9 miejsce w ćwiczeniach wolnych, Klasa PREMIUM – rocznik 2006 – 2003.
Zofia Marcinek – 2 miejsce w ćwiczeniach wolnych, Klasa PREMIUM – rocznik 2006 – 2003.
Rita Skorupińska – 1 miejsce w ćwiczeniach wolnych, Klasa PREMIUM – rocznik 2006 – 2003.
Nikola Sobierajska – 1 miejsce w skokach na ścieżce w Klasie MŁODZIK.
Jagoda Grześkowiak – 3 miejsce w skokach na ścieżce w Klasie III.
Karolina Cukierska – 2 miejsce w skokach na ścieżce w Klasie III.
Rita Skorupińska – 1 miejsce w skokach na ścieżce w Klasie III.

Międzypowiatowe Zawody w Akrobatyce Sportowej w Rydzynie – 10.12.2017r. (Mikołajkowy Turniej Akrobatyczny):

Julia Majorek – 3 miejsce w ćwiczeniach wolnych Klasa MŁODZIK –rocznik 2007.
Joanna Hanusek – 3 miejsce w ćwiczeniach wolnych Klasa MŁODZIK –rocznik 2007.
Oliwia Spławska – 3 miejsce w ćwiczeniach wolnych Klasa MŁODZIK –rocznik 2007.
Nadia Dratwińska – 3 miejsce w ćwiczeniach wolnych, Klasa PREMIUM – rocznik 2006 – 2003.
Zofia Marcinek – 2 miejsce w ćwiczeniach wolnych, Klasa PREMIUM – rocznik 2006 – 2003.
Rita Skorupińska – 1 miejsce w ćwiczeniach wolnych, Klasa PREMIUM – rocznik 2006 – 2003.
Nikola Sobierajska – 1 miejsce w skokach na ścieżce w Klasie MŁODZIK.
Jagoda Grześkowiak – 3 miejsce w skokach na ścieżce w Klasie III.
Karolina Cukierska – 1 miejsce w skokach na ścieżce w Klasie III.
Rita Grzesiecka – 2 miejsce w skokach na ścieżce w Klasie III.

Aldona Kot

Złoty medal mistrzostw powiatu w biegach przełajowych

Srebrny medal mistrzostw powiatu w czwórboju LA (ind.)

Oliwia Spławska

Złoty medal mistrzostw powiatu w biegach przełajowych

Dziewczęta starsze SP

Złoty medal mistrzostw powiatu w biegach przełajowych

Dziewczęta SP

Złoty medal mistrzostw powiatu w czwórboju LA

Błażej Kot

Srebrny medal mistrzostw powiatu w biegach przełajowych

Jagoda Grześkowiak

Srebrny medal mistrzostw powiatu w biegach przełajowych

Mateusz Sieracki

Brązowy medal mistrzostw powiatu w biegach przełajowych

Dziewczęta młodsze SP

Brązowy medal mistrzostw powiatu w biegach przełajowych

Chłopcy gimnazjum

Brązowy medal mistrzostw powiatu w biegach przełaj

Karolina Cukierska

Złoty medal mistrzostw powiatu w LA (300m)

Rita Skorupińska

Złoty medal mistrzostw powiatu w LA (100m)

Estera Sliwa

Złoty medal mistrzostw powiatu w LA (600m)

Nadia Lipowa

Złoty medal mistrzostw powiatu w LA (skok w dal)

Błażej Kot

Złoty medal mistrzostw powiatu w LA (1000m)

Dziewczęta

Złoty medal mistrzostw powiatu w LA (4x100m)

Natan Lórych

Srebrny medal mistrzostw powiatu w LA (300m)

Chłopcy

Srebrny medal mistrzostw powiatu w LA (4x100m)

Szymon Kot

Brązowy medal mistrzostw powiatu w LA (100m)

© 2017 SP Bukówiec Górny. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Odwiedza nas 251 gości oraz 0 użytkowników.